fbpx

Jesteśmy zespołem lokalnych ekspertów z kilku dziedzin - nieruchomości, finanse, marketing i fotografia

W takim składzie możemy zadbać o każdy aspekt sprzedaży nieruchomości - od rzetelnej wyceny przez stworzenie skutecznego planu marketingowego po bezpieczną finalizację transakcji. Połączenie naszych kompetencji oraz znajomość miasta i lokalnego rynku, powoduje, że jesteśmy w stanie odpowiedzieć na indywidualne potrzeby każdego klienta i kompleksowo przygotować każdą ofertę sprzedaży w Gdyni.

Czy wiesz, że najlepszą cenę można osiągnąć w pierwszych 10 dniach od publikacji oferty?

Bartosz

Ekspert ds. nieruchomości z wykształceniem wyższym z zakresu inwestycji i nieruchomości. Doskonale zna lokalny rynek, ma na koncie ponad 600 udanych transakcji. Oferuje profesjonalne pośrednictwo w sprzedaży nieruchomości, specjalizuje się w prowadzeniu negocjacji. Dysponuje rozległą siecią kontaktów w lokalnej branży, w której aktywnie się udziela – jest właścicielem pierwszego w Polsce coworkingowego biura dla pośredników nieruchomości Property Spot.

Andrzej

Doradca finansowy ze specjalizacją w kredytach hipotecznych. Ma wykształcenie wyższe na kierunku Bankowość i innowacje społeczne oraz ponad 10 lat doświadczenia w branży. W tym czasie uruchomił setki kredytów hipotecznych. Zajmuje się doradztwem finansowym, zabezpieczeniem transakcji i pozyskiwaniem finansowania.

Karolina

Specjalistka od nowoczesnego marketingu i nowych mediów, o wykształceniu kierunkowym. Sprawnie wykorzystuje nowoczesne techniki marketingowe do promowania ofert sprzedaży nieruchomości, a także świetnie radzi sobie w świecie social media. Przygotowuje plany marketingowe, wdraża działania reklamowe, dobiera właściwe narzędzia do danej oferty.

Tomek

Fotograf specjalizujący się w zdjęciach nieruchomości. Dzięki bogatemu doświadczeniu wie, na co zwracają uwagę nabywcy podczas przeglądania fotografii. Potrafi wydobyć to, co najlepsze z nieruchomości w swoich kadrach. Doradzi też, jak przygotować nieruchomość żeby zdjęcia podkreśliły jej największe zalety.

Zdecyduj, czy chcesz sprzedać sam
czy skorzystać z naszego doświadczenia

Więcej informacji