Jak wyglądają inwestycje mieszkaniowe w Gdyni Centrum? Śródmieście Gdyni dynamicznie się zmienia, cały czas powstają nowe inwestycje mieszkaniowe, które zmieniają oblicze miasta. Przede wszystkim zabudowywane są ostatnie wolne działki dostępne dla deweloperów. Na przykładzie wyburzenia Centrum Gemini widać jak duże jest zapotrzebowanie na tereny inwestycyjne w tej części Gdyni.

Ponadto, ważna przy zmianach urbanistycznych jest koncepcja zabudowy terenów portowych, która rozpoczęła się wraz z budową inwestycji Yacht Park przez Polski Holding Nieruchomości. Jest to pierwszy etap tworzenia nowej części miasta od strony Skweru Kościuszki. Co więcej, od strony portu proces ten zaczął realizować Invest Komfort wraz z budową Portovej.

Kolejną inwestycją mieszkaniową w Centrum Gdyni jest Nova Żeromskiego realizowana przez dewelopera DG CORP. Prosta bryła budynku doskonale wkomponowała się w okoliczną zabudową. Dodatkowo przeszklone balustrady balkonów oraz ogromne okna zapewnią mieszkańcom dużo światła i nadają kamienicy lekkości. Oprócz tego, prosta elewacja jest nowoczesna i praktyczna.

Inwestycja mieszkaniowa w Gdyni Centrum DG Corp przy ulicy Żeromskiego, apartamentowiec.
Prosta bryła budynku dobrze wpisuje się w okoliczną zabudowę. Źródło: http://www.dgcorp.eu/property-item/apartamenty-nova-zeromskiego-gdynia/

Okolica Nowej Żeromskiej bardzo intensywnie się zabudowuje. Zwróćmy uwagę na fakt, że przy najbliższym skrzyżowaniu działkę pod zabudowę przygotowuje deweloper PB Górski. Z drugiej strony kończy się właśnie budowa kompleksu Awanport dewelopera AB Inwestor. Ponadto na przeciwko Nova Żeromskiego, również planowany jest nowy budynek, które zamknie istniejący ciąg kamienic. Podsumowując, powstanie tych wszystkich inwestycji w najbliższym czasie znacząco odmieni okolicę i zapewne wpłynie na wzrost wartości nieruchomości.

DG Corp inwestycja mieszkaniowa Nova Żeromskiego w Gdyni centrum wizualizacja z lotu ptaka
Planowana dalsza zabudowa sąsiednich działek. Źródło: http://www.dgcorp.eu/property-item/apartamenty-nova-zeromskiego-gdynia/

Ważne cechy inwestycji to hala garażowa pod budynkiem, balkony w mieszkania oraz tarasy w apartamentach na najwyższym piętrze. Dodatkowo jeden z apartamentów dostępnych do zakupu posiada wejście na taras dachowy z którego rozpościera się widok na port i panoramę miasta. Co ważniejsze całość jest wykończona w wysokiej jakości materiałach z dbałością o detale.

Chcesz sprzedać swoją nieruchomość? Skorzystaj z naszego doświadczenia.

Od 10 lat zajmujemy się sprzedażą nieruchomości w Gdyni. Znamy doskonale specyfikę lokalnego rynku. Potrafimy właściwie wycenić nieruchomość i doskonale przygotować ofertę. Nasi eksperci zadbają o bezpieczeństwo i sprawne przeprowadzenie transakcji. Masz pytania? Z przyjemnością na nie odpowiemy.

Nasza propozycja

Dla szukających miejsca do zamieszkania ważne będzie, że budowa praktycznie dobiegła już końca i w najbliższych tygodniach właściciel będą mogli odebrać klucze do swoich lokali. Biorąc pod uwagę inne inwestycje mieszkaniowe to niewątpliwy plus. Dodatkowo zauważmy, że zazwyczaj kupując nieruchomość od dewelopera na klucze musimy zaczekać od kilku miesięcy do kilku lat.

DG Corp Nova Żeromskiego inwestycja mieszkaniowa w Gdyni centrum mieszkanie z widokiem na stocznie
Widok na zatokę z jednego z apartamentów. Źródło: Fotografia Tomasz Miotk

Jeżeli mają Państwo pytania związane z zakupem lub innymi inwestycjami mieszkaniowymi w Gdyni zapraszam do kontaktu. Chętnie podpowiem na co warto zwrócić uwagę i jak świadomie wybrać odpowiednią nieruchomość.

Bartosz Suprun

Ekspert do spraw nieruchomości, który doskonale zna lokalny rynek.

Oferty